Animatorzy Dolny Śląsk | Teatr Avatar - Akrobatyka, Animacje, Szczudlarze, Parady, Teatr Ognia

ANIMACJE

Wywołujemy uśmiechy

ANIMACJE

Możemy zaoferować szeroką gamę animacji dla dzieci z lekką nutką artyzmu:

Balonowe ZOO

Sprytne i wytrzymałe palce naszych animatorów potrafią zamienić zwykłe balony w armię nadmuchanych cudeniek. Balonowe rekwizyty ucieszą każde dziecko, mogą posłużyć do zabaw i konkursów.

Malowanie Twarzy

Nasze wizażystki wymalują na dziecięcych buziach radość, przy użyciu pędzla oraz rozmaitych, fantazyjnych wzorów wybranych według upodobań dziecka lub tematyki imprezy. Taki makijaż jest całkowicie bezpieczny dla skóry (do malowania używamy wysokiej jakości farbek z atestem)

Bańki mydlane

Grupa „Baniowych” animatorów z pogodnym usposobieniem i dobrym humorem ukazuje profesjonalne show oraz prowadzi niezapomniane warsztaty z dziećmi, tworząc wspólnie fantazyjne bańki.

Zabawy z animatorami

Doświadczeni animatorzy przeprowadzą z uczestnikami wydarzenia wesołe zabawy używając rekwizytów, chusty KLANZY, własnej wyobraźni oraz wypracowanego warsztatu.

Szczudlarze

Efektowny kostium, kolorowy makijaż, szeroki uśmiech i prawie 3 metry wysoce zaangażowanego przedstawiciela rozrywki poleca się do usług!

 

Śpiewane zabawy z dziećmi

Fabularyzowany koncert dla dzieci z elementami zabaw przy znanych piosenkach dostosowanych do okoliczności.

Osoby prowadzące posiadają doświadczenie aktorskie i potrafią rozruszać nie jedną sztywną imprezę. Tematyka śpiewanych zabaw jest dowolna. Aktorzy mogą być przebrani za śnieżynki, elfy św. Mikołaja i wykonywać świąteczne utwory, a także przemieniać się w postacie z przeróżnych bajek i dostosować swój repertuar do odpowiedniej okoliczności. W naszej magicznej garderobie dysponujemy ponad 300 kostiumami.

Ilość osób: 3 (2 śpiewających + jeden klawiszowiec)
Czas trwania: ok. 60 min (ok. połowa to koncert, druga połowa to muzyczne zabawy z dziećmi).

 

Zabawy fabularyzowane

Niezwykła propozycja w miejsce zwykłych animacji.

Zabawy fabularyzowane to rodzaj zabaw prowadzonych na scenie przez specjalnie przygotowanych do tego aktorów, którzy dzielnie dzierżąc mikrofony w rękach, będą zarażać energią i utrzymywać ją na wysokim poziomie. To niezwykle trudna i subtelna sztuka – połączenie pracy animatora i aktora, dlatego jest wysoko ceniona w naszym fachu.

Aktorzy dostosowują nie tylko zabawy do tematyki wydarzenia, ale także swój wizerunek – profesjonalna charakteryzacja i ciekawe kostiumy to nasz znak rozpoznawczy.

KONTAKT Z NAMI

"Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009r. o grach hazardowych

Zadanie "Scena na Horyzoncie!" oraz "Pierwsza Społeczna Legnicka Scena Teatralna" współfinansowane ze środków Urzędu Miasta Legnica

Sfinansowano w ramach reakcji Unii na pandemię COVID-19

Adres: Teatr AVATAR ul. Św. Piotra 14* 59-220 Legnica * wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Informacje o występach - Iwanna Połujanowa 575-720-007 kontakt@teatravatar.pl Akademia Legnica (zajęcia, płatności, zapisy) 508 844 113 akademia@teatravatar.pl Akademia Lubin (zajęcia, płatności, zapisy) 736 846 003 akademia.lubin@teatravatar.pl Promocja - Olga Pirecka 794-376-462 olgapirecka@teatravatar.pl Prezes - Łukasz Zieliński biuro@teatravatar.pl