Czas Zimy

SPEKTAKL BAJKOWY

Czas Zimy

Pory roku lubią się czasem zbuntować i namieszać w istniejącym porządku świata.
Lato i wiosna, spragnione swej chwały, próbują wejść w szyk zimie, namawiając dzieci do podjęcia beztroskich aktywności sezonu wysokich temperatur i nie zważając na chłód!

Jak groźne mogą być konsekwencje zakłócania naturalnego cyklu w przyrodzie? Czy obrażona zima zechce się zemścić przynosząc mróz i śnieg w porach rozkwitu i wakacji? A przede wszystkim – co z sankami, rzucaniem śnieżek i lepieniem bałwanów, gdy wszyscy już się nastawili na zabawy w śnieżnej atmosferze?!

Przesympatyczni bohaterowie – lalki o wizerunku pokręconego królika, dumnego susła oraz zadziornej myszy, a także żywe, zwariowane postacie Pani Zimy, Śniegulinki i Mrozka, do głębi pochłoną uwagę dzieci angażując je w historię utrzymania harmonii w Królestwie Matki Ziemi i istoty wzajemnego szacunku.

Scenariusz i reżyseria: Tomasz Baran

Muzyka: Kriss Lee

Wykonawcy: 3 aktorów + 1 techniczny

Scenografia: Ozdobna kurtyna, wyrzutnia konfetti

Czas trwania: ok. 30 min

 

KONTAKT Z NAMI

Zadania pn. "Budowa zewnętrznej klatki schodowej przy sali gimnastycznej Akademii Avatara oraz dostosowanie do przepisów ppoż." a także "Scena na Horyzoncie!" dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury

Inwestycja została dokonana dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej w ramach Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej w Legnicy prowadzonego przez Legnickie Stowarzyszenie Inicjatyw Obywatelskich.

Adres:
Teatr AVATAR ul. Św. Piotra 14*
59-220 Legnica

* wejście od ul. Biskupiej (od Kina Piast)

Informacje o występach - Iwanna Połujanowa
kom. (+48) 575-720-007
e-mail: kontakt@teatravatar.pl

Promocja - Olga Pirecka
kom. (+48) 794-376-462
e-mail: olgapirecka@teatravatar.pl

Prezes - Łukasz Zieliński
kom. (+48) 509-696-219
e-mail: biuro@teatravatar.pl